Сумчанин стартував у "Лізі чемпіонів УЄФА"

8:51, 21 лис. 2019

Сумчанин стартував у

Команда сумчанина проти команди лебединця у матчі «Ліги чемпіонів» УЄФА». У матчі групового етапу елітного раунду футзальної «Ліги чемпіонів» мінська «Сталіца» сумчанина Євгена Змислі зустрілась з херсонським «Продексімом» лебединця Миколи Білоцерківця. Матч відбувся у спортивному комплексі «Уручьє» в столиці Білорусі. Перемогу з рахунком 2:1 святкували українці.

У першому таймі «Продексім» вперед вивід Давид Річард Іштван. У другому подвоїв перевагу херсонців Михайло Волянюк. За хвилину Володимир Жигалко скоротив відставання чемпіонів Білорусі до мінімуму. Після першого туру лідирують «Продексім» та іспанська «Барселона». Сьогодні, 21 листопада, «Продексім» та «Барселона» зустрінуться у матчі другого туру.