Телепрограми
На часі: РАНОК
На часі: РАНОК
Об’єднуємо багатонаціональну країну. Випускаємо унікальний для регіону контент, при цьому цікавимось досвідом усієї країни. Вчимося пишатися місцем, де живемо. Позитивно налаштовуємося на новий день, а якщо виникають труднощі – знаходимо підказку в ефірі.
Новини
Новини
Протягом доби інформуємо про головні події у політичному, економічному та суспільному житті регіону. Слідкуємо за важливими темами для Сумщини і висвітлюємо їх за всіма світовими стандартами інформаційної журналістики: оперативно, точно, достовірно, у повному обсязі та з різними точками зору.
Тема дня
Тема дня
Поглиблене інтерв’ю з експертом на топ-тему дня, яка обирається за критеріями суспільної значимості. Проект має на меті пояснити причинно-наслідкові зв’язки головних процесів у регіоні та найважливіших питань і фактів, що хвилюють звичайних українців.
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо
Проект має на меті показати глядачеві ефективність чи неефективсніть роботи представників місцевої влади. Студія стає майданчиком для здорової дискусії та надає живий зворотній зв’язок діям посадовців. Щоб розробити формат такого проекту працівники суспільно-політичних редакцій регіональних філій Суспільного мовлення вивчали особливості системи місцевого самоврядування, проходили спеціальні тренінги та обговорювали між собою можливі ризики під ча
Виборчий округ
Виборчий округ
«Виборчий округ» – суспільно-політичний проект Суспільного, основне завдання якого налагодити якісний діалог між народним депутатом та його безпосереднім виборцем, а також надати аналіз професійної діяльності депутата. 26 - хвилинне інтерв‘ю з вашим народним обранцем.
Кавовий клуб
Кавовий клуб
Мистецьке життя вирує й пропонує безліч тем для обговорення. Субота -  коли вихідний і можна неспішно смакувати кавою -  саме той час, щоб поговорити про кіно, театр і  музику, літературні новинки чи арт-проекти. З людьми і про людей, які нині творять Україну культурно-мистецьку.  Сучасники та їх історії!  Портрет особистості співрозмовника через інтерв’ю про те, якими справами, ідеями й прагненнями наповнене  життя героя.
Виборчий округ: Співбесіда
Виборчий округ: Співбесіда
Проект має на меті ознайомити виборців кожного округу з усіма кандидатами, з головними пунктами передвиборних програм, з мотивацією йти до Верховної Ради; перевірити компетенцію та обізнаність у викликах і потребах Сумщини.
Виборчий округ: Експертиза
Виборчий округ: Експертиза
У проекті "ВИБОРЧИЙ ОКРУГ: ЕКСПЕРТИЗА" слово мають – політологи, юристи, а також представники громадських організацій, які займаються дослідженням політичних і економічних процесів у нашому регіоні.
Під прицілом
Під прицілом
«Під прицілом» - це авторський проект регіональних журналістських розслідувань. Під приціл наших відеокамер потрапляють судді, правоохоронці, нардепи і посадовці, які працюють в Сумській області або пов‘язані з нею. Наше кредо - говорити правду, нічого не приховуючи і не спотворюючи. Наша мета - зацікавити мешканців Сумщини у контролі за прозорістю роботи органів влади в регіоні.