Суспільне покаже концерт сумських гуртів

Суспільне покаже концерт сумських гуртів

31 гру. 2021

31 грудня о 21:20 на ютуб-каналі Суспільне Суми вийде концерт сумських музичних колективів Fly, Юджин та Mir-y-Mir, записаний у студії Суспільного мовника Сумщини.

Fly - це сучасне осмислення відомих світових хітів у авторському аранжуванні. Гурт складають професійні музиканти, половина з яких грає у філармонії класичну програму, а колектив є для них можливістю різностороннього самовираження.  

Юджин – творча колаборація музикантів Охтирка мюзік-бенд з вокалістом та автором текстів Євгеном Русановим. Для новорічного концерту вони зіграли акустичну програму.

Mir-y-Mir – рок-гурт, що пише власні твори. Нещодавно вони випустили кліп на нову пісню і зіграли її у студії Суспільного мовника Сумщини.

«Новорічним концертом ми підводимо музичні підсумки 2021 року. Також хочемо познайомити глядачів з гуртами із Сумщини та їх творчістю», –ведучий новорічного концерту Сергій Шаповалов.  

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. У Сумській області — це телеканал UA: СУМИ та Українське радіо Суми. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Дивитись Суспільне UA: СУМИ можна в ефірі та онлайн на сайті мовника. 

Оперативні новини від Суспільне Суми шукайте на діджитал-платформах:  

o    Суспільне│Новини

o    фейсбук-сторінці

o    інстаграм-сторінці; 

o    ютуб-каналі; 

o    телеграм-каналі; 

o    вайбер-каналі.