На Суспільне Суми навчають, як надавати першу допомогу

На Суспільне Суми навчають, як надавати першу допомогу

19 сер. 2022

Сумська область щодня потерпає від обстрілів з території росії. За таких умов навички першої домедичної допомоги є важливими для всіх мешканців регіону. Розповісти сумчанам про сучасні методи та способи надання першої домедичної допомоги взялися волонтери. Щосереди вони проводять тренінги по 3-3,5 години з домедичної допомоги для цивільних. Приміщення для занять надає Суспільне Суми.

Читайте також: «Відстоюємо Незалежність» — історії сучасної боротьби на Українському Радіо Суми


«Розповідаємо про основи того, як врятувати життя людини, і перш за все своє. Про кровотечі, зупинку дихання, опіки  тощо. Говоримо і про вміст аптечок: що там має бути, а чого не має, що теж дуже важливо», — говорить волонтер-інструктор Громадського фонду «Суми» Арсеній Верхов.

Щоб взяти участь у тренінгу, необхідно зареєструватися за посиланням, яке розміщують на фейсбук-сторінці Громадського фонду «Суми». Для кожного заняття створюють окремий лінк. Плата за тренінг — благодійний внесок на закупівлю аптечок для військових.

«Вміння правильно надавати першу домедичну допомогу та наявність вірно укомплектованої аптечки може врятувати не одне життя. Надати приміщення для тренінгів — це найменше, що ми могли зробити для доброї справи», розповідає менеджер Суспільне Суми Олександр Такул.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії

У Сумській області — це телеканал Суспільне Суми та Українське Радіо Суми.

Дивитись і слухати Суспільне Суми онлайн можна на сайті

Оперативні новини шукайте на діджитал-платформах:  

  Суспільне│Новини

  телеграм-каналі; 

  фейсбук-сторінці

  інстаграм-сторінці; 

  ютуб-каналі; 

  вайбер-каналі.