Залишаймося на зв’язку: частоти Українського Радіо та соцмережі Суспільного на Сумщині

Залишаймося на зв’язку: частоти Українського Радіо та соцмережі Суспільного на Сумщині

19 жов. 2022

Оперативні новини Сумщини від команди Суспільне Суми — на сайті Суспільне Новини, у телеграм-каналі Суспільне Суми та інших соцмережах Суспільного.

У разі відсутності електроенергії чи мобільного зв’язку у вашому місті — налаштовуйте FM-хвилю Українського Радіо на приймачах, що живляться від батарейок. Українське Радіо може вести інформаційне мовлення на частотах Радіо Культура та Радіо Промінь. 

Читайте також: Повідомляйте новини: як зв`язатися із Суспільним на Сумщині?

Сумська область 

  • Українське Радіо 

м. Суми — 88,1 FM

м. Білопілля — 91,6 FM

м. Конотоп — 104,6 FM

м. Лебедин — 104,8 FM

c. Миропілля — 101 FM

с. Нова Слобода — 107,2 FM

м. Охтирка — 88,9 FM

м. Тростянець — 104,1 FM

м. Шостка — 107,8 FM

  • Радіо Промінь

м. Суми — 91,3 FM

м. Охтирка — 99,6 FM

м. Шостка — 106,9 FM

  • Радіо Культура

м. Білопілля — 91,1 FM

м. Шостка — 105,3 FM

Оперативні новини від Суспільне Суми у соцмережах:

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті Суспільне Новини.

Українське Радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо України, флагманський канал Національної суспільної телерадіокомпанії України. У Києві мовить на частоті 105 FM. З усіма частотами Українського Радіо та лінками на соцмережі Суспільного в регіонах можна ознайомитися за посиланням.

Українське Радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку «Дія».