UA: Радіо Промінь починає мовити у Шостці

UA: Радіо Промінь починає мовити у Шостці

1 жов. 2020

З 1 жовтня канали Суспільного радіо UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура почали мовлення на 8 нових FM-частотах. У Сумській області від сьогодні UA: Радіо Промінь починає мовити у Шостці на частоті 106,9 FM.

Відтепер UA: Українське радіо мовить у таких населених пунктах:

  • с. Біловарці (Закарпатська обл.)105,7 FM;
  • с. Красна (Закарпатська обл.)104,6 FM;
  • с. Нижній Студений (Закарпатська обл.)107,7 FM;
  • Новий Розділ (Львівська обл.)92,2 FM

UA: Радіо Промінь:

  • Павлоград (Дніпропетровська обл.)100,9 FM;
  • смт Велика Олександрівка (Херсонська обл.)98,5 FM

UA: Радіо Культура:

  •  Зміїв (Харківська обл.)103,3 FM

«FM-мережа Суспільного радіо зростає. Ми раді вітати нових слухачів! Нині Україна живе в режимі передвиборчої кампанії, тож доступ до правдивої об’єктивної інформації стає особливо цінним. Наші слухачі не почують фейків чи обстоювання інтересів олігархів — ми працюємо винятково в інтересах громадянського суспільства. Дякую департаментові розвитку мереж Суспільного, який докладає максимум зусиль для запуску FM-частот», — зазначив член правління Суспільного, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін.

Нагадаємо, UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа й найпопулярніше розмовне радіо країни.

UA: Радіо Промінь — найперше музичне радіо України. Протягом останніх п’яти років його FM-мережа зросла вп’ятеро. 95% пісень в ефірі UA: Радіо Промінь — українською мовою. 

UA: Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. В ефірі UA: Радіо Культура музика від найкращих виконавців країни й світу, радіотеатр, поезія та проза вустами авторів, а також новини культурного життя.

Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio.