UA: СУМИ оголошує кастинг для участі в проєкті «Мамо, йду в актори!»

UA: СУМИ оголошує кастинг для участі в проєкті «Мамо, йду в актори!»

16 бер. 2021

Регіональний Суспільний мовник UA: СУМИ запускає новий телевізійний проєкт «Мамо, йду в актори!», розрахований на людей середнього і старшого віку. Це одна з 68 програм, які були відібрані восени минулого року на відкритому конкурсі «Створюй із Суспільним».

Читайте також: На конкурсі «Створюй із Суспільним» для реалізації у 2021 відібрали 29 проєктів, ще 39 — у довгому списку

Умовами відбору учасників програми є вік 45+ і прагнення опанувати ази акторської майстерності.

«Завдання нового телевізійного проєкту — показати, що вік не може завадити навчатися чогось нового. Такого, що допомагає подолати внутрішні бар’єри, показати себе в новому амплуа, розкритися й навчитися азів комунікації», — розповідає продюсерка телеканалу UA: СУМИ Оксана Кириленко.

«Мамо, йду в актори!» — спільний проєкт Суспільного мовника Сумщини та родинного театру «Нянькіни». 

Читайте також: UA: СУМИ транслюватиме наживо відкриття фестивалю «Чехов-фест»

«Протягом трьох місяців шестеро учасників проєкту будуть відвідувати майстер-класи, зустрічатися із зірковими українськими акторами та візьмуть участь у створенні театральної постановки. Запрошуємо на кастинг усіх, кому виповнилося 45 років і хто бажає опанувати ази акторської професії!», — говорить режисер проєкту Володимир Нянькін.

«Разом ми зробимо документальну виставу про кохання, яку побачить вся Україна!» — додає режисерка вистави проєкту Тетяна Нянькіна.

Восени цього року «Мамо, йду в актори!» вийде на екрани всіх регіональних телеканалів UA: Суспільне мовлення.

 Умови участі у кастингу:

  • вік 45+;
  • до 21 березня заповнити заявку на участь за посиланням, підготувати для декламування вірш, або прозовий уривок;
  • продемонструвати свій артистичний талант (танець, пісня, вміння грати на музичному інструменті тощо).

Кастинг відбудеться 23 березня, про місце та час учасникам повідомлять телефоном. Знімання проєкту відбуватиметься у місті Суми, тож учасники мають проживати у Сумах.

Нагадаємо, «Створюй із Суспільним» — це програма співпраці із Суспільним мовником для продакшенів на умовах аутсорсу, відкритий відбір творчих проєктів для трансляції на регіональних телеканалах Суспільного.

Разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (UA: Українське радіоUA: Радіо ПроміньUA: Радіо Культура) місцеві телерадіокомпанії входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — UA: Суспільне мовлення.

Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.