У Сумах приймають заяви на тимчасову зміну місця голосування

15:46, 27 тра. 2019
 
У Сумах приймають заяви на тимчасову зміну місця голосування

У Сумах приймають заяви на тимчасову зміну  місця голосування на позачергові вибори до Верховної Ради. Починаючи зі старту виборчого процесу до ДРВ Зарічного району м. Суми жодної заяви на тимчасову зміну місця голосування подано не було.

"Потрібно мати паспорт громадянина України, вказати причину зміни місця голосування і додати підтверджуючі документи. Винятки є особи, виборчі адреси яких відносяться до тимчасово окупованих – АР Крим, Севастополь та Донецьких і Луганських областей. Відділи наші працюють з понеділка по четвер – з 8 до 17:15. У п’ятницю – з 8 до 16:00. Починаючи зі старту виборчого процесу до ДРВ Зарічного району м. Суми жодної заяви на тимчасову зміну місця голосування подано не було", - говорить Дмитро Булах в.о. начальника відділу ведення державного реєстру виборців Зарічного району м. Суми. 

Останній день подачі таких заяв  - 15 липня. Вибори до Верховної Ради відбудуться 21 липня.  Зазначу, у першому турі під голосування на виборах президента змінили місце голосування по області понад 10 тисяч осіб. У другому турі ця цифра склала 7700.   Додам на  Сумщині – тисяча виборчих дільниць. За інформацією ЦВК, на них мають прийти понад 887 тисяч  виборців. У Сумах - 100 виборчих дільниць, на них очікують  близько 170 тисяч виборців. Всього в області – 6 виборчих округів.