Сумських підприємців, що організовують міжміські перевезення, обшукує поліція

20:00, 13 чер. 2019
 
Сумських підприємців, що організовують міжміські перевезення, обшукує поліція

У сумського нерегулярного перевізника – фірми «СанАвто» провели обшуки та вилучили документи. Діяли у рамках кримінального провадження, відкритого у квітні цього року. Про це розповів нам старший інспектор відділу комунікацій Нацполіції Сумщини Володимир Крупецьких: 

«Відносно сумських перевізників відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 358 КК України це «Підроблення документів, печаток та бланків». Ведеться досудове розслідування, проводяться всі необхідні слідчі дії». 

Як зазначено в Ухвалі Ковпаківського районного суду міста Суми від 21 травня цього року, що дозволила слідчим провести обшуки і вилучити документи, поліція підозрює перевізника у регулярних пасажирських перевезеннях. Директорка фірми «Санавто» Ірина Однов’юненко, що організовує пасажирські міжміські перевезення, говорить, що поліція з порушеннями провела обшук в її офісі: 

«У мене в понеділок в офісі був обшук. Я о 9-ій ранку прийшла на роботу, мене вже чекали вісім чоловік. Вони в мене пробули з 9-ої до пів першої, вилучили деякі документи і пішли. Мій адвокат, я без адвоката їх не пустила, знайшов дуже багато порушень і по протоколу, і по тому, як вони прийшли. І юристи і адвокати наші вирішили, що ми будемо писати далі». 

Наразі у Сумах працюють три фірми з надання інформаційних послуг щодо нерегулярних пасажирських перевезень: «СанАвто», «Сервіс-Люкс» та «Еліт-експрес». Керівники інших двох – Анжеліка Коваленко та Маргарита Головань з нами спілкуватись не стали – почувши UA:Суми, поклали слухавку. Нагадаю, наразі триває слідство у справі порізаних шин автобусів  цих перевізників, яке сталось на світанку 3 жовтня минулого року. 20 червня у суді відбудеться слухання у цій справі – чотирьом чоловікам слідство інкримінує дві статті: «Протидія законній господарській діяльності» та «Хуліганство».