Медалі чемпіонату області з біатлону розіграли у Токарях

16:13, 12 лип. 2019
 
Медалі чемпіонату області з біатлону розіграли у Токарях

Гонками масстарту завершили обласні змагання з біатлону. Сьогодні  у Токарях відбулись останні гонки чемпіонату Сумщини. Понад 100 учасників змагались на трасі бази «Динамо».

Юнаки та юніори долали дистанцію 5 км. Змагались з чотирма  вогневими рубежами. Перше коло подолали всі рівно й на стрільбу лежачи прийшли одночасно.

Після першої стрільби лідирувати почав Володимир Кошман. Він обійшов глухівчанина Владислава Гончаревського й очолив гонку. Відпрацювавши чотири вогневі рубіжі Володимир першим перетнув фінішну лінію, обігнавши й старших за себе суперників.  

Володимир Кошман, чемпіон області з біатлону, говорить: «Біглось важкувато. Сьогодні вже третій змагальний день. Вчора був відпочинок але сьогодні трішки було важкувато бігти. Треба було впоратись зі стрільбою. Думаю, що мені вдалося.

У юніорів лідерство захопив Денис Беленський. Утім, після трьох промахів на третьому вогневому рубежі його обійшов, з двома хибними пострілами,  Богдан Буров. Він у підсумку й став кращим серед юніорів. 

Богдан Буров, чемпіон області з біатлону, каже: «Я гнався за лідером після першої стрільби, бо він стрельнув краще. Намагався впоратись зі стрільбою – не виходило. Намагався надолужити по дистанції. Зміг наздогнати лідера після третього рубежу. Намагався не віддавати йому позиції. Перемогою задоволений але дуже важко. Впорався не найкращим чином, бо настріляв більше, ніж 10 махів».

Юніорок на старт вийшло чотири, старших дівчат – п’ять. Долали 4 км з чотирма вогневими рубежами. Лідирувати у юніорок почала Ганна Ситник у дівчат – Варвара Зеленська. Юніорка очолила дистанцію у дівчат. Хибила на стрільбі але свою позицію не віддавала. Останню стійку Ганна відпрацювала чисто. У підсумку, лідери у дівчат не змінились. Перемогла Варвара Зеленська та Ганна Ситник.

Ганна Ситник, чемпіонка області з біатлону, говорить: «Я просто вже заспокоїлась. Знала, що біжу першою. Все влучно вийшло. Стріляла лежачи на два промахи й стійку також два».

Ще 88 біатлоністів розіграли нагороди серед дівчат та хлопців середньої й молодшої вікових групах. 

Протягом чотирьох змагальних днів біатлоністи розіграли 72 нагороди. Змагались у спринтерський гонці, індивідуальній та гонці  з масовим старто       

Василій Крот, головний суддя змагань, розповів: «Нормальний рівень змагань. Я бачу, діти задоволені. Користь від цих змагань є велика. Тому зо діти хотіли змагань, бо тренуватись без змагань не завжди приємно. Ми відберемо команду і поїдемо на змагання у Тростянець 19-21 липня».

Після змагань сформують збірну області з 12 біатлоністів.