Марш ветеранів відбудеться у Сумах в День Незалежності

16:06, 20 сер. 2019
 
Марш ветеранів відбудеться у Сумах в День Незалежності

В День Незалежності у Сумах проведуть марш ветеранів. Він розпочнеться на годину раніше, ніж всеукраїнський. О 10:00 збираються біля Альтанки, підуть по вулиці Кондрат’єва до пам’ятнику Альоші, звідти до пам’ятного знаку Героям Небесної сотні, а потім на Алеї Героїв на Центральному кладовищі відбудеться молебень за загиблими.

Як нам повідомив сумський координатор Маршу ветеранів Олександр Ладика, такі ходи проведуть також у Львові та Дніпрі. У них можуть взяти участь всі охочі, реєструватись не потріно.

Учасників київського Маршу ветеранів реєструють. Вона триватиме до 15:00 23 серпня. Особлива вимога до учасників – відсутність політичної символіки. Збір - 24 серпня о 10:00 біля пам’ятника Тарасові Шевченку в Києві.

Цей Марш буде альтернативною ходою тій, яку влаштовує Офіс президента, і почнеться після офіційних заходів.

9 липня президент Володимир Зеленський повідомив: скасовує проведення військового параду на День незалежності. Натомість, зекономлені гроші, а це, за його словами 300 млн грн, дав розпорядження спрямувати на премії військовослужбовцям. По 1000 грн виплатять строковикам і курсантам, по 2000 грн - учасникам операції Об’єднаних сил. Наказ про це 20 серпня підписав міністр оборони Степан Полторак.