До Сум з’їхалися байкери на фестиваль "Мото Суми"

19:56, 31 сер. 2019
 
До Сум з’їхалися байкери на фестиваль

 

У Сумах вчора розпочався фестиваль байкерів «Мото Суми». Учасники з різних куточків України на захід з’їжджалися до табору «Ровесник». Сьогодні о 12-тій колона учасників фестивалю проїхала центральними вулицями Сум. Завершиться другий день фестивалю рок-концертом з розважальною програмою та фаєр-шоу. Сам фестиваль триватиме три дні.

"Заїхав сюди на день, завтра до обіду вже їду туди. В Рубіжне приїхав випадково, поїхав в Чернігівську область подорожувати. А вийшло так, що поїхав на Батьківщину (про Луганщину - ред.). Тут можна поспілкуватися з однодумцями, усі один одного розуміють. Тут як країна мотоциклів", – каже учасник фестивалю Валентин Коволенко.

З Конотопу приїхав найстарший байкер Олексій. Тут його називають «Архімедом».

"З 13-ти років я практично не злізаю з мотоцикла. Сьогодні машиною приїхав, я в Тернах обламався, конотопська братва мене забрала. Я радий, що я тут і сьогодні для сцени приготував я пісню", – каже «Архімед», учасник фестивалю (м. Конотоп).

З першого фестивалю до Сум з Ніжина приїздить Петро Басмач.

"На «Мото Сумах» був не на всіх, але з 2009-го з першого зльоту … до 13-го року жодного не пропускав, а потім самі розумієте що почалось… Був призваний, не до того було. А зараз вирішив трішки розвіятися. Прокотив сюди", – розповів учасник фестивалю Петро Басмач.

Цей фестиваль – ювілейний. Присвятити його до двадцятиріччя клубу «Wind Riders».

"Приїздять байкери з МС клубів інших міст. Ми будемо святкувати своє день народження. Вони запрошені офіційно. Для них буде накритий окремий великий стіл, там де зберуться всі та будуть вітати наш клуб з 20-річчям. Дуже хочеться побачитися, найкрутіший день – п’ятниця, коли всі зустрічаються й найсумніший – неділя, коли всі роз’їжджаються", – каже співорганізатор фестивалю Євген Ощебков.   

За словами співорганізатора Євгена, на заході очікують до п’яти сотень учасників, зокрема з Сумщини, Краматорська, Полтави, Києва та з білоруського Мінська.