Обвинувачені в справлянні природних потреб на пам’ятний знак Героїв Небесної сотні не визнають належність їм вилученого мобільного телефону

19:10, 10 вер. 2019
 
Обвинувачені в справлянні природних потреб на пам’ятний знак Героїв Небесної сотні не визнають належність їм вилученого мобільного телефону

У справі обвинувачених у справлянні природних потреб на пам’ятний знак Героїв Небесної Сотні досліджували мобільний телефон. Цей речовий доказ, за версією сторони обвинувачення, вилучили у одного з чоловіків під час затримання.

Суддя Олексій Сибільов запитав у обох обвинувачених,чи належить комусь із них телефон. Один з чоловіків відповів «ні», інший – що не може дати відповідь на запитання. Далі суддя ввімкнув на телефоні запис події, що, за версією слідства,  сталася в ніч проти 29-го серня в сквері Героїв Небесної Сотні.

На наступне судове засідання , яке призначили на 24 жовтня, прокурор має забезпечити явку фахівця в галузі інформаційних технологій для дослідження телефону в його присутності.

Двох чоловіків прокуратура обвинувачує в тому, що 29 червня 2018 року о другій годині ночі, прогулюючись вулицею Петропавлівська в Сумах, вони справляли природні потреби на пам’ятний знак, встановлений на честь загиблих Героїв Небесної Сотні. Особи обвинувачуються у вчиненні хуліганства групою осіб, тобто грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось винятковим цинізмом.