Пільговики, які не отримали СМС-ки про оплату комуналки можуть дізнатися суми на сайті банку

18:36, 29 лис. 2019
 
Пільговики, які не отримали СМС-ки про оплату комуналки можуть дізнатися суми на сайті банку

Сумські пільговики скаржаться, що їм не приходять СМС-повідомлення від «Ощадбанку» про те яку суму і на які підприємства з надання послуг перераховані кошти, а отже не знають скільки і кому треба доплатити за комунальні послуги. Віталій Кондратенко – учасник бойових дій, має пільгу на комунальні послуги.

«Сьогодні вже 29-те, цих СМС-ок нам немає. Але згідно Закону № 2189, прийнятого у 2017 році. Неоплачені комунальні послуги за цей період, то на наступний місяць ми, як пільговики, будемо платити пеню на неоплачену послугу». 

Учасник АТО Олександр Бабченко зареєструвався на сайті «Ощадбанку» у особистому кабінеті: 

«Не отримав СМС-інформування, як обіцяли, я звернувся на «гарячу лінію» «Ощадбанку», мені порадили зайти на сайт. Я зайшов, зареєструвався там, буквально дві хвилини зареєструватись, і там я побачив свій особистий кабінет де рух коштів: скільки списано, скільки зараховано. Працівники «Ошадбанку» вибачилися в телефонному режимі, що перший місяць, так як ця процедура тільки налагоджується, вони вибачилися за затримку. Але я побачив в особистому кабінеті, що кошти списані, кошти пішли до постачальників послуг». 

До 15жовтня усі, хто написали заяви до Соцзахисту про нарахування пільг на комунальні послуги у готівці, отримують кошти на свій рахунок і самі розраховуються з надавачами послуг. Усі пільговики, хто не написав таких заяв, були автоматично переведені на безготівкову форму говорить заступниця начальника Управління соцзахисту Сумської облдержадміністрації Надія Степаненко

«На скільки ми володіємо інформацією, в цьому місяці СМС-повідомлення не дійшли до людей, тому перевірити стан розрахунку можна в «Ощадбанку», суму нарахованої пільги можна отримати в органах соціального захисту за місцем проживання. Щодо нарахування пені, будемо сподіватися, що все-таки пені не буде нарахована на пільговиків, тому що і надавачі послуг, і «Ощадбанк» і органи соцзахисту знають, що це запускається вперше, в цьому місяці була проплата і маємо надію, що на наступний місяць усе воно більш-менш стане в той порядок, який передбачений постановою кабінету міністрів і проблеми будуть вирішені». 

Нагадаю, в Україні з початком опалювального сезону запрацювали нові правила нарахування й монетизації пільг. У листопаді пільговики отримали платіжки з повним нарахуваннями за комунальні послуги.  Сьогодні існує два види отримання пільги: готівкова і безготівкова. За безготівковою, органи соцзахисту розраховують пільги на кожну людину, кошти перераховуються до «Ощадбанку», який розраховується з надавачами послуг по пріоритетності: тепло, газ, електроенергія, водопостачання, вивіз сміття, управління будинком. За словами начальниці відділу Сумської філії АТ «Ощадбанк» Світлани Кошиної, СМС-повідомлення деяким споживачам не дійшли через помилки в номерах телефонів або були вказані стаціонарні номери: 

«У листопаді місяці за узгодженням з міністерством Соціальної політики термін перерахування коштів на комунальні підприємства по нарахованим пільгам, у зв’язку з величезною кількістю обробленої інформації було продовжено до 22 листопада. Після 22 листопада пільговикам було направлено СМС-повідомлення в якому було вказано не покриті пільгою послуги – залишок для оплати в розрізі видів комунальних послуг».