Концерт духовної музики з Волині — на Суспільне Суми

Концерт духовної музики з Волині — на Суспільне Суми

9 сер. 2022

14 серпня о 10:50 на телеканалі Суспільне Суми та регіональних телеканалах Суспільного (крім Суспільне Донбас і Суспільне Крим) звучатиме концерт духовної музики «Алілуя» у виконанні камерного оркестру «Кантабіле» Волинської обласної філармонії. Художній керівник — народний артист України Товій Рівець. Солістка — Юлія Єфімчук. Волинська філія Суспільного у межах інформаційного партнерства записала телеверсію концерту.

«82-й сезон академічний камерний оркестр "Кантабіле" Волинської обласної філармонії завершив концертом духовної музики. Ми вирішили скористатися можливістю та зробити телеверсію виступу, щоб поділитися з глядачами Суспільного настроєм і наснагою музичних шедеврів. Це особливо потрібно зараз. Духовна музика заспокоює, духовна музика лікує і надихає!» — каже продюсер Суспільне Луцьк Костянтин Лоцман.

Концерт записали у липні у кафедральному костелі Святих Апостолів Петра і Павла в Луцьку. В програмі — твори української та світової класики:  Дж. Перголезі, А. Вівальді, І. С. Бах, М. Березовський, В. А. Моцарт, Й. Гайдн, Е. Гріг.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії.