Програми
Новини
Новини
Об’єктивні, чесні, збалансовані новини з усього регіону. Журналісти Суспільного відділяють факти від коментарів і ретельно обирають компетентних експертів, які фахово пояснюють ті чи інші явища. Оперативно й достовірно, виключно за журналістськими стандартами. Про найважливіше дивіться з понеділка по п’ятницю о 13:00, 15:00, 17:00, 19:00 та 20:40.
Дебати
Дебати
Телевізійний проєкт "Дебати" - це обговорення важливих для суспільства тем. Мета програми – формувати культуру конструктивних дискусій, навчати аргументовано доносити свою позицію та розв’язувати конфлікти шляхом діалогу. Проєкт «Дебати» дасть можливість глядачам Суспільного більш глибоко дослідити ту чи іншу проблему.
Сьогодні. Головне
Сьогодні. Головне
«Сьогодні. Головне» — це вечірня інформаційно-аналітична програма, що виходить у будні о 19:00. У прямому ефірі на глядачів Суспільного чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших подій. Журналісти Суспільного разом із місцевими експертами, представниками влади та різноманітних установ говорять про суспільно-політичні, а також культурні, соціальні та інші теми з усієї області.
Ранок на Суспільному
Ранок на Суспільному
«Ранок на Суспільному» — це інформаційно-пізнавальне шоу, що розповідає, чим живе наша країна. Журналісти Суспільного з усіх регіонів країни розповідають історії людей, які змінюють світ навколо. У будні із 6:30 до 9:00 на вас чекають цікаві й корисні рубрики, що допомагають у повсякденному житті. «Ранок на Суспільному» — це міжрегіональне ранкове шоу, яке виготовляють спільно всі філії Суспільного.Якщо ви знаєте героя, подію чи історію з вашого
Мамо, йду в актори
Мамо, йду в актори
"Мамо, йду в актори!", це проєкт для людей 45+, яким набридла буденність і вони вирішили змінити своє життя! Протягом півроку учасники проєкту пройдуть майстер-класи, візьмуть участь у фестивалях та теле-кастингах, зустрічатимуться з зірками українського театру та кіно. І як результат створять справжню документальну виставу, розпівивши відверту історію свого великого кохання.
Глушина на кордоні
Глушина на кордоні
Кордон з Росією на території Сумщини складає 563,8 км. Впритул до нього розташовані села. А деякі він перетинає навпіл, залишаючи сусідів в різних державах. Як живуть в цих населених пунктах люди, як впливає на них кордон, які їх мрії і очікування – про це новий проєкт «Глушина на кордоні»
Сковорода. Гастробайки
Сковорода. Гастробайки
Проєкт «Сковорода. Гастробайки» – програма про гастрономічну спадщину Сумської області. Її ведучий – професійний ресторатор Денис Полак – подорожує віддаленими куточками Сумщини, поринає в життя та побут мешканців і відшукує рецепти унікальних локальних страв. Разом із місцевими жителями готує горюнські сичики, лебединський куліш, бабу шарпанину, кролевецький пісний борщ з раками і багато іншого.
Під прицілом
Під прицілом
«Під прицілом» - це авторський проект регіональних журналістських розслідувань. Під приціл наших відеокамер потрапляють судді, правоохоронці, нардепи і посадовці, які працюють в Сумській області або пов‘язані з нею. Наше кредо - говорити правду, нічого не приховуючи і не спотворюючи. Наша мета - зацікавити мешканців Сумщини у контролі за прозорістю роботи органів влади в регіоні.
Край пригод
Край пригод
Низка квестів у туристичних місцях Сумщини. Проєкт містить 12 випусків, кожен із яких — цікава квест-мандрівка
ЕКО-ЛЮДИ
ЕКО-ЛЮДИ
Це 12 історій про людей, котрі з власної ініціативи реалізують екологічно важливі проєкти у Сумській області.
Виборчий округ
Виборчий округ
«Виборчий округ» – суспільно-політичний проєкт Суспільного, основне завдання якого налагодити якісний діалог між народним депутатом та його безпосереднім виборцем, а також надати аналіз професійної діяльності депутата. 26 - хвилинне інтерв‘ю з вашим народним обранцем.
Виборчий округ: Експертиза
Виборчий округ: Експертиза
У проекті "ВИБОРЧИЙ ОКРУГ: ЕКСПЕРТИЗА" слово мають – політологи, юристи, а також представники громадських організацій, які займаються дослідженням політичних і економічних процесів у нашому регіоні.
Кавовий клуб
Кавовий клуб
Мистецьке життя вирує й пропонує безліч тем для обговорення. Субота -  коли вихідний і можна неспішно смакувати кавою -  саме той час, щоб поговорити про кіно, театр і  музику, літературні новинки чи арт-проекти. З людьми і про людей, які нині творять Україну культурно-мистецьку.  Сучасники та їх історії!  Портрет особистості співрозмовника через інтерв’ю про те, якими справами, ідеями й прагненнями наповнене  життя героя.
Виборчий округ: Співбесіда
Виборчий округ: Співбесіда
Проект має на меті ознайомити виборців кожного округу з усіма кандидатами, з головними пунктами передвиборних програм, з мотивацією йти до Верховної Ради; перевірити компетенцію та обізнаність у викликах і потребах Сумщини.
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо
Проект має на меті показати глядачеві ефективність чи неефективсніть роботи представників місцевої влади. Студія стає майданчиком для здорової дискусії та надає живий зворотній зв’язок діям посадовців. Щоб розробити формат такого проекту працівники суспільно-політичних редакцій регіональних філій Суспільного мовлення вивчали особливості системи місцевого самоврядування, проходили спеціальні тренінги та обговорювали між собою можливі ризики під ча
З перших вуст
З перших вуст
«З перших вуст» — денна інформаційно-аналітична програма регіонального радіо UA: Українське радіо: Суми, що виходить з понеділка по п`ятницю о 12:30 Долучайтесь до ефірів за телефоном: (0542)617-217