Концерт-квартирник чернігівського гурту LiveN — в День Незалежності на Суспільному

Концерт-квартирник чернігівського гурту LiveN — в День Незалежності на Суспільному

22 сер. 2022

24 серпня, в День Незалежності України, о 21:30 всі регіональні телеканали Суспільного Мовлення, зокрема Суспільне Суми, покажуть концерт-квартирник чернігівського гурту LiveN. Онлайн концерт можна дивитися на сайтах регіональної мережі філій.

Чернігівський рок-гурт LiveN — молоді музиканти, які вже мають чималий музичний досвід та добірку авторських пісень. Соліст гурту грає на національному українському інструменті — бандурі. В умовах, коли російські війська постійно обстрілюють Чернігівщину, музиканти зіграли концерт у приміщенні без глядачів. Команда Суспільне Чернігів записала виступ — у День Незалежності його зможуть подивитися в усіх куточках України.  

Читайте також: Історії свідків Незалежності, включення з міст України, аналітика — спецефір «Суспільне. Спротив»

«Мені і всій нашій команді хотілося б, щоб про цей гурт дізналося якомога більше людей, щоб вони всім серцем відчули їхню музику. Ми хочемо показати, що цікаву музику можна робити не лише перебуваючи у столиці, що українська музика існує на гідному рівні, зокрема, у Чернігові. Також сподіваюсь, що цей концерт стане стимулом для молодих гуртів писати авторські пісні і показувати їх широкому загалу», — говорить продюсер Суспільне Чернігів Артем Шелковий.

Загалом, восени в ефірі мережі філій Суспільного побільшає концертів-квартирників. Невимушений формат дозволяє експериментувати з локаціями. Тож телеглядачі регіональної мережі телеканалів відкриють для себе чимало нових музичних облич. 

«Ідея творчих квартирників не є новою. Бажання відтворити цей формат музичних виступів виникла ще до війни. Ми в лютому записали пілотні випуски проєкту в Івано-Франківську, але через воєнні дії змушені були поставити все на паузу. За ці півроку багато чого змінилось. На жаль, з’явилась географічна обмеженість зйомок квартирників через небезпеку в деяких регіонах України, але поряд з цим значно оновились репертуари музичних гуртів, де з’явилось більше патріотичних пісень і таких, що відображають суспільний настрій і представляють нову сучасну українську музику поки що не дуже відомих гуртів різних регіонів України. Серед них такі яскраві представники, як “LiveN”, “PesDuke”, “БУК” та інші. Ми стартуємо першим випуском Квартирника у День Незалежності України і з вересня місяця продовжуємо знайомити глядача Суспільного з різними музичними гуртами», — розповів Сергій Жулін, автор ідеї проєкту, головний режисер регіонального мовлення Суспільного. 

Концерт можна буде дивитися в ефірі регіональні телеканали Суспільного та онлайн на сайтах телеканалів.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії

У Сумській області — це телеканал Суспільне Суми та Українське Радіо Суми.

Дивитись і слухати Суспільне Суми онлайн можна на сайті

Оперативні новини шукайте на діджитал-платформах:  

o    Суспільне│Новини

o    телеграм-каналі; 

o    фейсбук-сторінці

o    інстаграм-сторінці; 

o    ютуб-каналі; 

o    вайбер-каналі.