Відбір на Євро-2024 — матч Україна – Північна Македонія на Суспільному та MEGOGO

Відбір на Євро-2024 — матч Україна – Північна Македонія на Суспільному та MEGOGO

12 жов. 2023

У суботу, 14 жовтня, о 16:00 збірна України з футболу проведе черговий матч у відбірному циклі на Чемпіонат Європи 2024 року. Суперником збірної України стане збірна Північної Македонії. Наживо матч дивіться на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення (наприклад, Суспільне Суми, Суспільне Київ, Суспільне Черкаси тощо), у цифровому ефірі T2, кабельних мережах та IPTV (крім OTT*), ексклюзивно в інтернеті на медіасервісі MEGOGO, а також слухайте в ефірі Радіо Промінь.

Для України та Північної Македонії це друга зустріч в рамках відбору. У першому матчі у Скоп’є українці перемогли македонців з рахунком 3-2. Номінально домашній матч Україна проведе у столиці Чехії, Празі. 

Наразі збірна України посідає третє місце у групі C, маючи у своєму активі 7 очок (5 зіграних матчів). Збірна Північної Македонії посідає четверте місце у групі з аналогічною кількістю очок, проте українці мають кращу різницю забитих/пропущених. 

Коментуватимуть матч Вадим Скічко та Роберто Моралес. В ефірі Радіо Промінь працюватимуть коментатори Костянтин Дульцев та Вадим Власенко.

О 15:15 на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення розпочнеться передматчева студія з ведучими Юлією Пазенко, Олексієм Мандзієм та Віталієм Волочаєм. Про гру збірної України також говоритимуть у перерві матчу та одразу по завершенні поєдинку. Також на глядачів чекають ексклюзивні прямоефірні включення безпосередньо з місця події. 

MEGOGO транслюватиме матчі в інтернеті ексклюзивно на власному каналі «MEGOGO Футбол Перший» та у розділі «Спорт». Матчі будуть доступні за передплатами «Максимальна», «Спорт» або «Оптимальна».

Нагадаємо, Суспільне Мовлення та MEGOGO транслюють матчі збірної України у відбірковому циклі на Чемпіонат Європи з футболу 2024 року. Медіасервіс MEGOGO — офіційний мовник відбіркового циклу на Чемпіонат Європи-2024.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

* Трансляція місцевих телеканалів Суспільного Мовлення на ОТТ-сервісах, які не мають прав на показ відбіркового циклу на Чемпіонат Європи 2024 року, буде обмежена.