Мальта – Україна — дивіться відбір на Євро-2024 на Суспільному та MEGOGO

Мальта – Україна — дивіться відбір на Євро-2024 на Суспільному та MEGOGO

16 жов. 2023

У вівторок, 17 жовтня, о 21:45 збірна України з футболу зіграє проти збірної Мальти у відбірному циклі на Чемпіонат Європи 2024 року. Наживо матч дивіться на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення (наприклад, Суспільне Суми, Суспільне Київ, Суспільне Івано-Франківськ тощо), у цифровому ефірі T2, кабельних мережах та IPTV (крім OTT*), ексклюзивно в інтернеті на медіасервісі MEGOGO, а також слухайте в ефірі Радіо Промінь.

Після перемоги у матчі з Північною Македонією збірна України займає третє місце у групі C, маючи однакову кількість очок з італійцями — 10 (наразі італійці провели на гру менше). Для виходу на Євро українцям обов’язково треба перемогти у двох останніх поєдинках з Мальтою та Італією.

Перша зустріч між Україною і Мальтою у цьому відборі завершилася перемогою українців з рахунком 1-0. Наразі мальтійці є аутсайдерами групи, не маючи залікових балів.

Читайте також: Матч Україна – Англія у відборі на Євро-2025 U21 — на Суспільному

Коментуватимуть матч Роберто Моралес та Олександр Новак. В ефірі Радіо Промінь працюватимуть коментатори Костянтин Дульцев і Вадим Власенко.

MEGOGO транслюватиме матчі в інтернеті ексклюзивно на власному каналі «MEGOGO Футбол Перший» та у розділі «Спорт». Матчі будуть доступні за передплатами «Максимальна», «Спорт» або «Оптимальна».

Нагадаємо, Суспільне Мовлення та MEGOGO транслюють матчі збірної України у відбірковому циклі на Чемпіонат Європи з футболу 2024 року. Медіасервіс MEGOGO — офіційний мовник відбіркового циклу на Чемпіонат Європи-2024.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

* Трансляція місцевих телеканалів Суспільного Мовлення на ОТТ-сервісах, які не мають прав на показ відбіркового циклу на Чемпіонат Європи 2024 року, буде обмежена.