«День Гідності» — команда Суспільного готує міжрегіональний спецефір

«День Гідності» — команда Суспільного готує міжрегіональний спецефір

19 лис. 2021

У неділю, 21 листопада, у прямому ефірі регіональних телеканалів Суспільного, зокрема UA: СУМИ, вийде спецпроєкт «День Гідності», який готують команди мовника у всіх регіонах. Початок — о 16:30. 

«Хочеться, щоб спеціальний ефір об’єднав наших глядачів та занурив у мандрівку спогадами учасників Євромайдану. Глядачі побачать 22 включення з головних площ, меморіалів Небесній сотні та інших місць, які назавжди увійшли в історію Революції Гідності у вашому місті. Сподіваюсь, розмаїтий досвід учасників ефіру нагадає нам всім, наскільки Революція Гідності стала важливою подією в житті кожного українця», — розповіла головна редакторка спеціального проєкту Ірина Цибух. 

Читайте також: «Між життям та смертю» — новий документальний проєкт про медиків на Суспільному

Кореспонденти Суспільного включатимуться у прямий ефір з локацій, пов’язаних з Революцією Гідності: зі скверів та площ, де розгорталися події у 2013–2014 роках, місць, де стояли блок-пости, та храмів, де збирали волонтерську допомогу для учасників Майданів. Ведучим спецпроєкту в київській студії буде Олександр Єльцов, а з Майдану Незалежності в ефір вмикатиметься Світлана Стеценко. Головний режисер проєкту — Сергій Жулін. 

Суспільне Сумщини проведе включення з фотовиставку, котра відкриється у АРТ-просторі мовника.

«Команда Сум планує пряме включення з виставки фотокореспондента Артура Назарова, яка відкриється на базі філії суспільного мовника.  Артур Назаров був на Майдані у "найгарячіші дні", був поранений в руку. Пізніше воював на Сході країни. Нам розповість про свої роботи, що саме вдалося  зафіксувати на знімках, чи складно це було і про ставлення до тих подій, через призму накладених восьми років», – розповідає продюсерка бюро новин Суспільне Суми Катерина Гладенко.

Читайте також: «Спілкування з людьми — це те, що найбільше люблю у своїй роботі», – адміністраторка Суспільного у Сумах Олена Тимоніна

Спецефір можна буде дивитися онлайн на сайтах регіональних телеканалів Суспільного, зокрема на сайті UA: СУМИ. Крім цього, спецефір «День Гідності» транслюватимуть наживо на фейсбук-сторінці Суспільне Київ

Нагадаємо, телеканал UA: СУМИ разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіоРадіо ПроміньРадіо Культура) входить до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Оперативні новини від Суспільне Суми шукайте на діджитал-платформах: