Т.в.о голови Сумської ОДА Вадим Акпєров написав заяву про звільнення

15:42, 24 чер. 2019
 
Т.в.о голови Сумської ОДА Вадим Акпєров написав заяву про звільнення

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської ОДА Вадим Акпєров написав заяву про звільнення. Адресував заяву президенту України Володимиру Зеленському. Про це сьогодні сам чиновник повідомив журналістам нашого телеканалу.

"Я заяву написав, надіслав, але оскільки президент покладав обов’язки і він повинен звільнити, є певна процедура, плюс погодження з Кабінетом міністрів, в Кабміні про це знають, заяву мою найближчим часом обіцяли розглянути, як швидко вони це зроблять – за день чи за два я не знаю, і плюс їм потрібно визначитися на кого покласти обов’язки. Я не думаю, що це буде так швидко, скоріш за все до кінця тижня, і буду я ще допрацьовувати, цивілізовано дочекаюся, коли вони вирішать, погодять заяву і покладуть на когось обов’язки і я передам справи", - говорить т.в.о голови Сумської ОДА Вадим Акпєров.

Тимчасово виконувати обов’язки голови Сумської ОДА Вадим Акпєров почав з 5 червня, після того, як президент звільнив з посади голови Миколу Клочка. В облдержадміністарції на посаді спочатку заступника, а згодом першого заступника Вадим Акпєров пропрацював близько року. До цього обіймав посаду голови Сумської районної ради.