У Сумах подружжя поскаржилося на контролерів КП "Електроавтотранс"

19:58, 1 сер. 2019
 
У Сумах подружжя поскаржилося на контролерів КП

У Сумах дівчину, яка не сплатила за проїзд у тролейбусі контролери вимагали сплатити штраф. Пасажири, які їхали разом з нею кажуть – вона не встигла придбати квиток. Пост про це на своїй сторінці у соцмережі написала сумчанка Дарина Лендич. У ньому жінка скаржиться на роботу контролерів комунального підприємства «Електроавтотранс». Разом із чоловіком вони заступились за дівчину. 

"Вона зайшла у задні двері тролейбуса і сіла на останнє місце для пасажирів. Поки шукала гроші на зупинці «Сергія Табали» зайшли контролери. І вони відразу ж почали перевіряти у всіх квитки. Дівчина каже: "У мене в руках є 10 грн., я хотіла піти сплатити за проїзд". Їй сказали: "У вас немає квитка, сплачуйте штраф". Ми заступилися. Почали теж вступати в цей діалог. Потім викликали поліцію. Поліція виявилася поруч. Ми запросили хлопців, вони послухали розмову, але сказали, що нічим допомогти не можуть, тому що це не їх компетенція", - говорить пасажир тролейбусу Роман Лендич. 

За безквитковий проїзд у тролейбусі штраф – 80 грн. Його сплачують на місці. Якщо пасажир відмовляється сплачувати  – будь-хто може викликати поліцію для складання адмінматеріалу.

"Контролери зайшли на зупинці "Сергія Табали", з ними на зупинці більше ніхто не заходив. Тобто всі пасажири, які знаходились в тролейбусі вже повинні були мати при собі проїзні документи. Під час перевірки виявилося, що у дівчини відсутній квиток. Як вона стверджує - не знала, що водій працює без кондуктора, проте біля водія стоїть інформер про те, що він працює без кондуктора", -  каже заступниця начальника відділу контролю та безпеки КП «Електроавтотранс» Анастасія Вакал. 

За сплачений штраф контролер має видати ось таку квитанцію. Сумчани, яких ми спитали - такої думки про ситуацію із несплатою за проїзд:

"Я стикалась з ситуацію, коли просто заходили і робили перевірку, але в мене завжди був або проїзний, або квиток. Але доводилось спостерігати як у когось не було квитка. З такою людиною зазвичай були проблеми, і їй треба було сплачувати штраф", - розповідає сумчанка Анна Лисенко. 

"Взагалі стикалася з такою ситуацією, скандальна ситуація була, дуже не приємна. Це все, що можу сказати. Тому потрібно продавати квитки в широкому доступі всюди, не в тролейбусі. Бо це, ну вибачте, це дикість", - говорить сумчанка Аліса Френзель. 

 

.