Про міфи та правдиві історії пов’язані з Сумами розповів краєзнавець Олег Корнієнко

19:55, 29 сер. 2019
 
Про міфи та правдиві історії пов’язані з Сумами розповів краєзнавець Олег Корнієнко

Лекцію про міфи та правдиві історії пов’язані з Сумами, сьогодні у «Книгарні Є» читав сумський краєзнавець Олег Корнієнко. Сюди прийшли історики, краєзнавці та сумчани, які цікавляться історією міста. Усього близько 70-ти людей.

"Я майже кожного разу приходжу на зустріч з Олегом Корнієнком. Завжди отримуєш якісну інформацію, цікаву про історію нашого міста, традиції. З міфами майже я з всіма знайома. Вже давним давно вони для мене розвінчані", - каже слухачка Ольга Зінченко. 

"Взагалі-то я прийшла сюди через сина адже він цікавиться історією Сум, Сумщини. Я думаю, йому буде цікаво. Можливо щось нове дізнається", - говорить слухачка Ольга Черевко. 

Перед початком заходу Олег Корнієнко розповів нам про один із міфів.

"Один міф – це розбійниця Кондратьєва, і друга історична правда – жіноче поховання в Воскресенському соборі. Дмитро Григорович Гумілєвський відомий більше як архієписком Філарєт, який написав у 1857 році «Историко-статистическое описание Харьковской епархии» Це була достатньо на той час, і на сьогоднішній день солідна краєзнавча робота, він згадує про міф, згідно якого у полковника Герасима Кондратьєва була сестра злої вдачі, яка займалася розбійництвом і за це він її замуровав в стіну", - розповів сумський краєзнавець Олег Корнієнко.